Telefony

+48 881 256 761, +48 690 989 500,+ 48 606 751 643

Zdobienia opakowań

Jako producent tub z tworzywa oraz pudełek ozdobnych składanych, przeznaczonych do ekspozycji produktów, dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć klientom wszystkiego, co pomoże im wyróżnić ich artykuły. Dlatego w naszej ofercie znalazły się usługi w zakresie etykietowania opakowań.

Opakowanie pełni wiele funkcji – można je wykorzystać do pakowania artykułów w celu ich zabezpieczenia przed działaniem czynników zewnętrznych oraz ewentualnymi uszkodzeniami. Można je wykorzystać również do odpowiedniego zaprezentowania produktów. Zastosowanie oryginalnego opakowania, jakim są nasze tuby, może przyczynić się do podniesienia atrakcyjności ekspozycji i sprawić, że zauważy ją znacznie większa grupa osób. Opakowanie może być też w końcu nośnikiem informacji marketingowych – przekazywać dane na temat produktu i firmy oraz przyczyniać się do zwiększenia rozpoznawalności marki.

Na zamówienie Klientów wykonujemy tuby z folii z nadrukiem. Zapewniamy życzliwe doradztwo przy projektowaniu i drukowaniu grafiki na tubach oraz pudełkach ozdobnych. Do zdobienia opakowań etykietami typu sleeve wykorzystujemy wysokiej klasy maszyny etykietujące. Stosujemy też inne metody nakładania grafik – nadruk, etykieta samoprzylepna. Jesteśmy otwarci na Państwa indywidualne oczekiwania i gotowi zrealizować nawet nietypowe zlecenia.

                                                      Zapraszamy do współpracy !

Oferta

Oferowane przez nas opakowania służą do prezentacji różnego typu produktów. Są elegancko wykończone dzięki zastosowaniu różnobarwnych lub przetłoczonych wieczek i denek. Priorytetem jest dla nas zaprojektowanie i wykonanie opakowań, które w 100% spełnią oczekiwania klientów.  Jako nieliczni w branży posiadamy certyfikat jakości BRC IoP.

 

 

Formularz kontaktowy

Kontakt

Al. Jana Pawła II 19, 39-200 Dębica

+48 881 256 761

+48 690 989 500

+48 606 751 643,

biuro@terryopakowania.eu

gpilch@terryopakowania.eu

Formularz kontaktowy