Telefony

+48 881 256 761, +48 690 989 500,+ 48 606 751 643

Producent tub PCV i PET – O firmie

Firma Terry siedzibą w Dębicy jest producentem tub PCV i PET. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku. Naszym głównym priorytetem od momentu powstania jest dostarczenie opakowań, które w 100% spełnią oczekiwania klientów. Dlatego przywiązujemy szczególną wagę do materiałów, z których wywarzamy nasze produkty. Wprowadziliśmy nowoczesne metody produkcji oraz specjalny system zarządzania jakością. Sprawiło to, że dziś jesteśmy jedną z nielicznych firm w branży, która posiada certyfikat BRC IoP – międzynarodowy dokument przyznawany przedsiębiorstwom, które spełniły wysokie wymagania dotyczące sposoby produkcji opakowań przeznaczonych do przechowywania żywności.

W trakcie naszej działalności, która trwa nieprzerwanie od dwóch i pół dekady, mieliśmy możliwość realizacji wielu zamówień. Pozwoliło nam to doskonale zapoznać się z metodami produkcji opakowań z tworzyw i nabyć w tym obszarze szczególnej biegłości. Uzyskane doświadczenie pomaga nam dzisiaj w dostosowaniu naszej oferty do aktualnych i zróżnicowanych potrzeb klientów. Dzięki czemu możemy realizować nawet niestandardowe zamówienia.

Głównym obszarem naszej działalności pozostaje produkcja tub z folii PET i PVC, a także tub foliowo kartonowych, które znajdują zastosowanie zarówno jako opakowania, jak i materiał ekspozycyjny. Na życzenie klientów możemy je również okleić etykietami z grafikami, co sprawia, że stają się doskonałym nośnikiem treści reklamowych. Poza doskonałymi tubami zajmujemy się również przygotowaniem opakowań typu blister , tacek technologicznych oraz wkładek.

Jako nieliczni w branży Posiadamy certyfikat BRC IoP.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

Oferta

Oferowane przez nas opakowania służą do prezentacji różnego typu produktów. Są elegancko wykończone dzięki zastosowaniu różnobarwnych lub przetłoczonych wieczek i denek. Priorytetem jest dla nas zaprojektowanie i wykonanie opakowań, które w 100% spełnią oczekiwania klientów.  Jako nieliczni w branży posiadamy certyfikat jakości BRC IoP.

 

 

Formularz kontaktowy

Kontakt

Al. Jana Pawła II 19, 39-200 Dębica

+48 881 256 761

+48 690 989 500

+48 606 751 643,

biuro@terryopakowania.eu

gpilch@terryopakowania.eu

Formularz kontaktowy