Telefony

+48 881 256 761, +48 690 989 500,+ 48 606 751 643

Producent pudełek ozdobnych składanych

Firma Terry jest producentem pudełek ozdobnych składanych.

Priorytetem jest dla nas dostarczanie klientom estetycznych i starannie wykonanych opakowań służących do ekspozycji produktów. Nawet doskonale wykonany towar może „utonąć” w morzu innych podobnych artykułów, jeśli nie zadbamy o jego odpowiednią prezentację. Najprostszym z nich, o którym jednak często się zapomina, to zastosowanie odpowiedniego opakowania.

Traktowania opakowania wyłącznie w kategoriach czysto utylitarnych – jako sposobu zabezpieczenia produktu przed uszkodzeniem – jest anachroniczne. Współczesne trendy marketingowe wymagają od nas, żeby walczyć o uwagę klienta wszystkimi dostępnymi sposobami i dbać nawet o drobne detale. Oko zatrzyma się na czymś, co się wyróżnia, a eleganckie i niestandardowe opakowanie przyciąga wzrok. Ludzie zwracają uwagę na to, jak towar jest zapakowany i często może to wpłynąć na ich decyzję o zakupie danego produktu.

Dlatego staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i obok doskonałych tub z folii PET, PCV oraz tub foliowo kartonowych przeznaczonych do tworzenia ekspozycji, proponujemy im usługi projektowania i wykonawstwa pudełek ozdobnych składanych. Przygotowujemy różnorodne opakowania, których celem jest wyeksponowanie różnego typu produktów z branży spożywczej oraz przemysłowej. Nasze pudełka tworzymy w taki sposób, aby uwydatniały walory estetyczne konkretnych produktów. W ramach usługi etykietowania opakowań na pudełkach możemy wykonać wszelkiego rodzaju nadruki, dzięki czemu staną się one stylowe a zarazem będą nośnikami informacji o produkcie i firmie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

 

Oferta

Oferowane przez nas opakowania służą do prezentacji różnego typu produktów. Są elegancko wykończone dzięki zastosowaniu różnobarwnych lub przetłoczonych wieczek i denek. Priorytetem jest dla nas zaprojektowanie i wykonanie opakowań, które w 100% spełnią oczekiwania klientów.  Jako nieliczni w branży posiadamy certyfikat jakości BRC IoP.

 

 

Formularz kontaktowy

Kontakt

Al. Jana Pawła II 19, 39-200 Dębica

+48 881 256 761

+48 690 989 500

+48 606 751 643,

biuro@terryopakowania.eu

gpilch@terryopakowania.eu

Formularz kontaktowy