Telefony

+48 881 256 761, +48 690 989 500,+ 48 606 751 643

Tuby z tworzyw

Tuby PCV i PET

Tuby z tworzyw to nasza specjalność. Produkujemy je z wysokiej klasy polimerów termoplastycznych, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne przy stosunkowo niskiej wadze. Dodatkową zaletą tych związków jest ich niska reaktywność chemiczna. Dlatego też nasze tuby PET i PCV doskonale sprawdzają się do przechowywania wszelkiego rodzaju produktów i to zarówno przemysłowych, jak i spożywczych. Duża podatność polietylenu i polichlorku winylu na formowanie plastyczne umożliwia nam tworzenie z nich tub o różnej średnicy i wysokości.

Dbamy o eleganckie i estetyczne wykończenie naszych tub, które ozdabiamy różnorodnymi wieczkami – przetłoczonymi i płaskimi, kolorowymi i przezroczystymi, z logami wytłoczonymi lub naniesionymi metodą termodruku.

Dlatego, jeśli szukasz niebanalnego pomysłu na to, jak zaprezentować swoje produkty, to nasze tuby będą doskonałym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Wypełniając je swoimi artykułami, możesz stworzyć nieszablonową ekspozycję, która z pewnością przyciągnie wzrok klientów.

Oferujemy możliwość ozdobienia tub wybraną grafiką lub napisem.

Zajmujemy się również produkcją blistrów PET, wkładek, tacek technologicznych oraz szerokiej gamy opakowań dla firm działających w różnych branżach.

Tuby foliowo kartonowe

Oprócz doskonałych przezroczystych tub plastikowych produkujemy także tuby foliowo kartonowe. Zastosowanie folii i tektury sprawia, że nasze tuby są zarówno opakowaniem, które eksponuje produkt oraz nośnikiem danych marketingowych.

Wykończenia naszych tub

Krawędzie

Wieczka

Denka

Opakowania cylindryczne /tuby

Oferta

Oferowane przez nas opakowania służą do prezentacji różnego typu produktów. Są elegancko wykończone dzięki zastosowaniu różnobarwnych lub przetłoczonych wieczek i denek. Priorytetem jest dla nas zaprojektowanie i wykonanie opakowań, które w 100% spełnią oczekiwania klientów.  Jako nieliczni w branży posiadamy certyfikat jakości BRC IoP.

 

 

Formularz kontaktowy

Kontakt

Al. Jana Pawła II 19, 39-200 Dębica

+48 881 256 761

+48 690 989 500

+48 606 751 643,

biuro@terryopakowania.eu

gpilch@terryopakowania.eu

Formularz kontaktowy